> O nas – persolog Poland

To ludzie tworzą
organizacje!

persolog: Rozwijaj twój zespół.
To ludzie tworzą organizacje!

Artur Skucha - Master Trainer oraz Prezes Zarządu Team Factory Sp. z o.o.

Firma

persolog (Publishing House for Management Systems) to globalna marka szkoleniowa zajmująca się opracowywaniem i wydawaniem naukowo sprawdzonych materiałów szkoleniowych oraz testów na bazie modelu opartego na czterech typach zachowań D-I-S-K  z własną Akademią kształcenia trenerów. Naszym narzędziom ufają tysiące doradców, szkoleniowców, coachów i managerów na całym świecie. Przebieg i metodologia szkoleń persolog® jest usystematyzowana i podlega globalnej standaryzacji. Tylko trenerzy z ważnym certyfikatem mają prawo prowadzić szkolenia persolog® i wykorzystywać oryginalne materiały.

Model osobowości persolog® jest znany w ponad 50 krajach, poddawany badaniom naukowym i stale udoskonalany. Globalnie skorzystało  już z niego ponad 12 500 organizacji i instytucji. Na chwilę obecną narzędzia takie jak raporty osobowości są dostępne w 28 językach – od polskiego, angielskiego, niemieckiego, przez francuski i holenderski, aż po chiński! Dzięki temu w  projektach mogą uczestniczyć osoby posługujące się kilkoma różnymi językami, co jest szczególnym atutem w rozwoju zespołów firm działających międzynarodowo, co na dzień dzisiejszy dotyczy nie tylko korporacji, ale także młodych i prężnie się rozwijających polskich firm.

Historia persolog w Polsce rozpoczęła się  w grudniu 2009 roku od tłumaczenia, adaptacji oraz wdrożenia podstawowych i najbardziej znanych skryptów szkoleniowych Profil zachowań persolog® oraz Strategia Sprzedaży i obsługi klienta. Artur Skucha koordynator całości prac projektowych oraz  trener z uprawnieniami Master  przeprowadził pierwsze szkolenia certyfikujące na modelu osobowości persolog®.  Także aktualnie jedynym podmiotem uprawnionym do przeprowadzenia szkoleń certyfikujących oraz dystrybucji materiałów i narzędzi szkoleniowych persolog w Polsce jest Pan Artur Skucha w ramach firmy Team Factory Sp. z o.o.